Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

wolfy o ile w sprawach pilkarskich zawsze miales poglady rozsadne , broniles kiko ramireza za co bede cie dozgonnie szanował , o tyle w sprawach rozgrywek politycznych jestes naiwny jak polączenie brylanta z luckiem 
a wracajac do tego dlugo wewnetrznego , aktualnie jego dysponentem jest TS tak ?
czy jest jakaś podstawa która pozwala nam wszystkim tak sobie beztrosko żyć w przeświadczeniu że nikt nigdy nie zarząda jego spłaty ?
|
Nie rozumiesz, że ja nie lubię bezmyslnego pieprzenia na podstawie urojeń, domysłów lub przeczuć jeśli chodzi o poważne oskarżenia. Bo to jest gadanina na zasadzie chybił trafił. Albo ktoś zna konkrety i mówi, albo nie pierdzili od rzeczy.
Swołocz chce odejścia braci. Wytłumaczcie mi jak sobie to wyobrażacie, Dawid składa dymisję, Wuja również i co z Kubą? Oddaje koalikowi udziały za złotówkę czy co? No jak sobie to wyobrażacie? Przyjdzie Elon Musk?
PS: już prędzej uwierzę w mokre sny koalika, niż w to, że Kuba filantrop, milioner wpadł na genialny pomysł, aby na Wiśle zarobić pare baniek, których ma kilkadziesiąt... :/ i tym samym zszargałby sobie opinię, na która pracował całe życie.