Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2355
Stary 17.05.2022, 22:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Pewnie ciebie?
Obawiam się że ta lista jest bardzo krótka i nie ma na niej ani mnie, ani trio, pewnie w sumie nikogo. Więc lepiej się zastanów o co tak naprawdę Ci chodzi.

Mnie o dobro Wisły, które niekoniecznie musi oznaczać natychmiastową gratyfikację. W tym wypadku oznacza przetrwanie i odbudowę, ponieważ od kilkunastu lat jesteśmy kolosem na glinianych nogach.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując