Jaroo1 napisał(a):

Obawiam się że ta lista jest bardzo krótka i nie ma na niej ani mnie, ani trio, pewnie w sumie nikogo. Więc lepiej się zastanów o co tak naprawdę Ci chodzi.
Mnie o dobro Wisły, które niekoniecznie musi oznaczać natychmiastową gratyfikację. W tym wypadku oznacza przetrwanie i odbudowę, ponieważ od kilkunastu lat jesteśmy kolosem na glinianych nogach.