Jaroo1 napisał(a):

|
Do swojego starego tak pajacu się odzywaj. .......isz trzy po trzy tutaj i tylko umiesz obrażać kogoś kto myśli inaczej. Idź im wszystkim dupę wyliż i żyj w przeświadczeniu, że ten spadek to jest coś normalnego, co musiało się zdarzyć.
|
Przecież Ty nie myślisz, tylko wylewasz z siebie niekontrolowany strumień frustracji. Mam Cię traktować jak dorosłego czlowieka? Bez jaj.
Ten spadek jest czymś co się zdarza również zasłużonym klubom, również w ekstraklasie, niekoniecznie najbiedniejszym. To co się liczy, to czy klub się po tym podniesie, czy w miarę szybko awansuje, czy może stoczy się do końca jak niektóre zasłużone firmy.
Żeby Wisła się odbiła to trzeba dużo pracy, dobrej woli kibiców i trzymania odklejonych pojebów którzy najchętniej by wszystko rozpieprzyli na krótkiej smyczy.