wolfy o ile w sprawach pilkarskich zawsze miales poglady rozsadne , broniles kiko ramireza za co bede cie dozgonnie szanował , o tyle w sprawach rozgrywek politycznych jestes naiwny jak polączenie brylanta z luckiem
a wracajac do tego dlugo wewnetrznego , aktualnie jego dysponentem jest TS tak ?
czy jest jakaś podstawa która pozwala nam wszystkim tak sobie beztrosko żyć w przeświadczeniu że nikt nigdy nie zarząda jego spłaty ?