Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2344
Stary 17.05.2022, 21:37
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Tak, wiem, trzeba bezgranicznie ufać jak to już było kilka razy w XXI wiecznej historii klubu.

Wydaje się jednak, że ci co piszą "błysnął" sami wcześniej kilka razy przechodzili od uwielbienia do rzucania kamieniami.
Masz coś konkretnego do zarzucenia? Oskarżasz ich o malwersacje? Napisz wprost, a nie udajesz że wiesz więcej niż możesz przekazać.
To jak właściciele okradli klub?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując