FraMat napisał(a):

Tak, wiem, trzeba bezgranicznie ufać jak to już było kilka razy w XXI wiecznej historii klubu.
Wydaje się jednak, że ci co piszą "błysnął" sami wcześniej kilka razy przechodzili od uwielbienia do rzucania kamieniami.
|
Masz coś konkretnego do zarzucenia? Oskarżasz ich o malwersacje? Napisz wprost, a nie udajesz że wiesz więcej niż możesz przekazać.
To jak właściciele okradli klub?