Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2342
Stary 17.05.2022, 20:41
Ponoć gdzieś przewija się temat wycofania się Orlenu jako sponsora z koszulek. Rzekomo w podpisanej umowie był zapis dotyczący spadku Wisły. Jeżeli dojdzie do spadku to Orlen w każdej chwili może natychmiastowo się wycofać bez żadnych konsekwencji i natychmiastowo odciąć się od klubu. Także kolejna kasa w plecy... Ojjj coraz ciemniejsze chmury i zaraz trzeba będzie drżeć o byt w Fortuna 1.Lidze...
Odpowiedz cytując