|
Ponoć gdzieś przewija się temat wycofania się Orlenu jako sponsora z koszulek. Rzekomo w podpisanej umowie był zapis dotyczący spadku Wisły. Jeżeli dojdzie do spadku to Orlen w każdej chwili może natychmiastowo się wycofać bez żadnych konsekwencji i natychmiastowo odciąć się od klubu. Także kolejna kasa w plecy... Ojjj coraz ciemniejsze chmury i zaraz trzeba będzie drżeć o byt w Fortuna 1.Lidze...
|