Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2340
Stary 17.05.2022, 19:56
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Największym skandalem jest to że Błaszczykowscy schowali się do mysiej dziury i nie raczą posypać głowy popiołem.

Socios powinno odkupić udziały od Błaszczykowskiego gość wyrasta na największego szkodnika... ;/
Tak, to jest kuriozalna sytuacja. Siedzą cicho jakby to nie była ich sprawa. Generalnie to jest dowód na to, że oni sami są świadomi tego, że to za ich sprawą jesteśmy w I lidze
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując