Drozd napisał(a):

Największym skandalem jest to że Błaszczykowscy schowali się do mysiej dziury i nie raczą posypać głowy popiołem.
Socios powinno odkupić udziały od Błaszczykowskiego gość wyrasta na największego szkodnika... ;/
|
Tak, to jest kuriozalna sytuacja. Siedzą cicho jakby to nie była ich sprawa. Generalnie to jest dowód na to, że oni sami są świadomi tego, że to za ich sprawą jesteśmy w I lidze