Merkury napisał(a):

|
A jak wygląda dług wewnętrznych względem Telefoniki, ostatecznie został umorzony?
|
Formalnie ciągle istnieje, ale nie jest już długiem względem TF, tylko wobec TS, teoretycznie nieegzekwowalnym i niewymagalnym.
Plan był taki, że po upływie wymaganego okresu przejściowego od dotacji z PFR zostanie uruchomiona procedura umorzenia w układzie częściowym (postępowaniu restrukturyzacyjnym), w związku z czym nie trzeba byłoby od tego umorzenia płacić ogromnego podatku.
Nie zdążyliśmy przed spadkiem, więc jest ryzyko, że kiedy już wreszcie uruchomimy tę restrukturyzację, to będzie musiała ona obejmować także inne zobowiązania...