|
A jak wygląda dług wewnętrznych względem Telefoniki, ostatecznie został umorzony?
Cała ta ekipa skompromitowała się i to nie chodzi o ostatni sezon, cały czas graliśmy w dole tabeli kolejne sezony za Trio.
Jeżeli pomysłem kolejnym z dupy jest pozostawienie Brzęczka i zatrudnienie Brożka jako skauta przy czym zarząd i RN ma pozostać w tym samym składzie to powiem tyle my już normalnym klubem byliśmy a to co pozostało to folwark prywatny rodziny Błaszczykowskich. Zachowania Jakuba w ostatnim czasie świadczą o jego małej inteligencji a jeżeli ktoś taki ma odpowiadać za coś w tym klubie to sory nic z tego nie będzie.
|