MaLk napisał(a):

|
Ja zakładam, że nasz zarząd uczy się na błędach (ale tylko tych najbardziej jaskrawych), więc kiedy już zrozumieją, że w tym sezonie błędem był brak napastnika, to teraz kupią pięciu napastników. Kosztem innych pozycji, oczywiście.
|
Jezeli Zarzad profesjonalnego Klubu potrzebowal spadku zeby nauczyc sie ze bez napastnika nie wygra sie meczu i nie utrzyma sie w lidze to przyszlosc takiego Klubu rysuje sie w najczarniejszych kolorach.