wiśnia napisał(a):

|
Czyli na zarząd nie ma co liczyć, Socios musi po 3 latach zasponsorować i kupić do drużyny napastnika.
|
Ja zakładam, że nasz zarząd uczy się na błędach (ale tylko tych najbardziej jaskrawych), więc kiedy już zrozumieją, że w tym sezonie błędem był brak napastnika, to teraz kupią pięciu napastników. Kosztem innych pozycji, oczywiście.