Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2323
Stary 17.05.2022, 16:37
Chyba mam pomysł. Kupmy cały skład Stomilu Olsztyn! Ceny powinny być promocyjne, raz że spadli, dwa klub ponoć jest bankrutem i nie wiadomo czy przystąpią do nowego sezonu.
A więc w promocji kupujemy niesamowity bagaż expa: 10 lat z rzędu w I lidze!
Zjemy tą ligę takimi wyjadaczami!
Odpowiedz cytując