Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2317
Stary 17.05.2022, 16:09
Nikt nie neguje tego, że 1. liga jest specyficzna i wymaga korekty składu i taktyki.

Ale jeśli klub ma ambicje, to należałoby tę korektę przeprowadzić najlepiej, jak się da, zrobić wszystko, aby 1. liga trwała jak najkrócej.

Jeśli w wywiadach wiceprezes nie mówi, że zrobimy wszystko, aby za rok wrócić, tylko mówi, że no, wiecie, chcielibyśmy awansować, ale może być ciężko, są inni chętni, to w zaistniałej sytuacji nie jest to brak ogłady medialnej albo niefortunna wypowiedź, tylko jasny sygnał, że w klubie panuje dokładnie ta sama atmosfera, która nakazywała tolerować w.......e za Guli i kopanie się po czole przez przepłaconych orłów w minionym sezonie.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując