|
W sumie to się teraz już nawet nie dziwię, że wiceprezes bez obciachu wali w wywiadzie tekstem, że co prawda będziemy mieli konkret budżet, kibice sypną nie raz i nie dwa sianem, no ale 1 liga to nie w kij dmuchał - skoro nawet na forum sporo opinii widać, że zaplecze Ekstraklasy to nie przelewki.
Wiadomo, Fortuna 1 Liga to ograne od lat tuzy, które zdominowały ten poziom rozgrywkowy w Polsce. Co prawda nie chcą raczej wchodzić do najwyższej klasy rozgrywkowej, ale zdominowały i no... tam niżej są bardzo, ale to bardzo silne. Proszę nie jątrzyć i nie wchodzić w szczegóły.
Używając analogii Bałazińskiego: będziemy sobie tak dryfować w tej pierwszej lidze z aktualnymi prądami morskimi. A nuż się uda dopłynąć do portu zwanego Ekstraklasą. O ile rzecz jasna wiatry będą pomyślne. Ale dopłyniemy. Kiedyś.
|