Przesłanie jest proste - potrzeba duuużo hajsu od kibiców i sponsorów, to jest warunek konieczny by w ogóle można było wśród tych pierwszoligowych wyjadaczy jakoś się odnaleźć, ale z tym awansem od razu to nie przesadzajmy, najpierw musimy sami stać się wyjadaczami, a do tego potrzeba kilkulatniego expa gry w I lidze, który sam się ot tak nie nabije
