Wyświetl pojedynczy post
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2308
Stary 17.05.2022, 14:49
Przesłanie jest proste - potrzeba duuużo hajsu od kibiców i sponsorów, to jest warunek konieczny by w ogóle można było wśród tych pierwszoligowych wyjadaczy jakoś się odnaleźć, ale z tym awansem od razu to nie przesadzajmy, najpierw musimy sami stać się wyjadaczami, a do tego potrzeba kilkulatniego expa gry w I lidze, który sam się ot tak nie nabije
Odpowiedz cytując