aNouc napisał(a):

I widzimy jak zarząd profesjonalnie utrzymał Wisłę.. choć kibice Wisły przez 3 lata wpłacili do kasy klubu największe pieniądze spośród wszystkich kibiców klubów Ekstraklasy (podliczcie sobie wszystkie zbiórki, akcje, pieniądze od Socios, 2 frekwencja w lidze.. w żadnym innym klubie nie było takiego wsparcia od kibiców).
Ale teraz przynajmniej dodał, że choć Wisła może dysponować największym budżetem w 1. lidze (jeżeli Widzew awansuje do ESA), to i tak może być trudno.. bo w 1. liczy się ogranie klubów, które gniją w tej lidze od lat i dlatego mogą być grozne ;D
|
To jest akurat prawda, 1 liga to inna dyscyplina sportu.