Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2307
Stary 17.05.2022, 14:45
aNouc napisał(a):Wyświetl post
I widzimy jak zarząd profesjonalnie utrzymał Wisłę.. choć kibice Wisły przez 3 lata wpłacili do kasy klubu największe pieniądze spośród wszystkich kibiców klubów Ekstraklasy (podliczcie sobie wszystkie zbiórki, akcje, pieniądze od Socios, 2 frekwencja w lidze.. w żadnym innym klubie nie było takiego wsparcia od kibiców).

Ale teraz przynajmniej dodał, że choć Wisła może dysponować największym budżetem w 1. lidze (jeżeli Widzew awansuje do ESA), to i tak może być trudno.. bo w 1. liczy się ogranie klubów, które gniją w tej lidze od lat i dlatego mogą być grozne ;D
To jest akurat prawda, 1 liga to inna dyscyplina sportu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując