Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.05.2022, 14:40
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A niby z czego Twoim zdaniem utrzymują się profesjonalne kluby piłkarskie? Tylko piszemy o normalnych sytuacjach, nie patologiach kiedy kasę daje miasto za "reklamę".

I widzimy jak zarząd profesjonalnie utrzymał Wisłę.. choć kibice Wisły przez 3 lata wpłacili do kasy klubu największe pieniądze spośród wszystkich kibiców klubów Ekstraklasy (podliczcie sobie wszystkie zbiórki, akcje, pieniądze od Socios, 2 frekwencja w lidze.. w żadnym innym klubie nie było takiego wsparcia od kibiców).

Ale teraz przynajmniej dodał, że choć Wisła może dysponować największym budżetem w 1. lidze (jeżeli Widzew awansuje do ESA), to i tak może być trudno.. bo w 1. liczy się ogranie klubów, które gniją w tej lidze od lat i dlatego mogą być grozne ;D
Ostatnio edytowane przez aNouc : 17.05.2022 o godz. 14:44.
Odpowiedz cytując