Delgado napisał(a):

Czyli podsumowując krótko, zarząd liczy na to, ze Jerzy Brzęczek zostanie trenerem-menagerem w stylu angielskim, w roli skauta - prawej ręki dostanie Pawła Brożka, a awans zależy od tego czy sponsorzy i kibice sypną kasą.
Co może pójść nie tak?
|
A niby z czego Twoim zdaniem utrzymują się profesjonalne kluby piłkarskie? Tylko piszemy o normalnych sytuacjach, nie patologiach kiedy kasę daje miasto za "reklamę".