Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.05.2022, 14:37
Delgado napisał(a):Wyświetl post
Czyli podsumowując krótko, zarząd liczy na to, ze Jerzy Brzęczek zostanie trenerem-menagerem w stylu angielskim, w roli skauta - prawej ręki dostanie Pawła Brożka, a awans zależy od tego czy sponsorzy i kibice sypną kasą.


Co może pójść nie tak?
A niby z czego Twoim zdaniem utrzymują się profesjonalne kluby piłkarskie? Tylko piszemy o normalnych sytuacjach, nie patologiach kiedy kasę daje miasto za "reklamę".
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując