Delgado napisał(a):

Czyli podsumowując krótko, zarząd liczy na to, ze Jerzy Brzęczek zostanie trenerem-menagerem w stylu angielskim, w roli skauta - prawej ręki dostanie Pawła Brożka, a awans zależy od tego czy sponsorzy i kibice sypną kasą.
Co może pójść nie tak?
|
Nie, prezes powiedział wyraźnie, że nawet jeśli Wisła będzie miała wyższy budżet od innych drużyn w 1. lidze, nie oznacza to, że będzie sobie od nich lepiej radziła.