Wyświetl pojedynczy post
Robich106i5
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#782
Stary 17.05.2022, 14:31
Witold był bardzo zdenerwowany i to było widać, słychać i czuć a i tak zachował zimną krew i wypowiedział się w sposób ulgowy dla zarządu i właścicieli. Najważniejsze co wyłowiłem z tej wypowiedzi to sposób traktowania NAS czyli Socioc przez właścicieli....tuż przed głosowaniem o przeznaczeniu pieniędzy. A4,parę zdań nijakich i przeświadczenie że nasz zarząd Socios pokieruje głosowaniem tak jak życzy sobie jaśnie państwo! I tak było i tak wyglądało głosowanie na jedyną i słuszną wytyczną. Zastanawiam się co zrobimy w przyszłym głosowaniu? Zapomnimy że w Wiśle są też inne sekcje? Znów zagłosujemy jak nam każą?
Odpowiedz cytując