Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2299
Stary 17.05.2022, 14:16
A ja sobie przesłuchałem cały wywiad radiowy z prezesem Bałazińskim.

Zgodnie z jego diagnozą, na polu sportowym wykonano niedobrą pracę i skład był niezbilansowany.

Przed sezonem wydawało się Zarządowi, że Wisła będzie grać młodymi, a przy tym ładnie i efektywnie (tak powiedział!). Niestety wykonawcy zawiedli i nie udało się zrealizować tego planu. Dotyczy to tak poprzedniego sztabu, jak i piłkarzy. Jan Kliment nie okazał się Robertem Lewandowskim.

Pan prezes porównał Wisłę do okrętu, który będzie płynął przez I ligę. Czy wody okażą się spokojne, to już zależy od postawy kibiców i sponsorów.

Pływać będziemy jakiś czas, cieśnina pod nazwą Awans, jest od nas daleko. Bliżej są kluby biedniejsze, ale lepiej zarządzane w rzeczywistości pierwszoligowej (serio, tak powiedział!).

Płynąć będziemy w innym składzie. Jakim? Odpowiednim. O transferach będą decydować eksperci, a nie Zarząd: trener Brzęczek i Paweł Brożek. Oni mają rozeznanie w 1. lidze.

Fachowiec, aż dziwne, że puścili go z Lechii.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując