Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 17.05.2022, 13:44
Ja zaczną okrajać sztab szkoleniowy i ciąć na ślepo koszty to...no cóż "Nasza Ojczyzna jest w niebie tam"Nie bez powodów tak wszyscy boją się tej pierwszej ligi.Chcemy walczyć od początku o awans to musimy budować tak jak na ekstraklase.Kolejna sprawa to drużyna rezerw.Kadra musi być dość szeroka bo w tej pierwszoligowej młócce trup ścieli się gęsto .
Odpowiedz cytując