Szneka napisał(a):

|
jaki by trener Hyballa nie był to jedno trzeba przyznać: do słynnego jajeczka mieliśmy drużynę, która grała najfajniejszy futbol od czasów Wisły Maaskanta.
|
Tak. Z przyjemnością się oglądało zawodników w barwach Wisły którzy biegali. Ostatni raz coś takiego widziałem za Smudy.