Skawa Wadowice napisał(a):

|
Jak mamy zrobic awans to od razu bo będzie kasa z c+ za ostatni sezon w ekstraklasie, będzie jeszcze energia i chęci kibiców, włodarzy, może sponsorów by szybko wrócić. Jeśli tego nie zrobimy od razu to możemy zakotwiczyć się w 1 lidze na dłużej.
|
No i Kuba z każdym rokiem coraz starszy, za te przysłowiowe 3-4 lata nie da nam na skrzydle tyle, co w tym roku.