Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 17.05.2022, 10:31
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Jak mamy zrobic awans to od razu bo będzie kasa z c+ za ostatni sezon w ekstraklasie, będzie jeszcze energia i chęci kibiców, włodarzy, może sponsorów by szybko wrócić. Jeśli tego nie zrobimy od razu to możemy zakotwiczyć się w 1 lidze na dłużej.
No i Kuba z każdym rokiem coraz starszy, za te przysłowiowe 3-4 lata nie da nam na skrzydle tyle, co w tym roku.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując