szym_ek napisał(a):

|
w XXI wieku awans po jednym roku w 1 lidze zaliczyli: (...)
|
Problem w tym, że na chwilę obecną trudno być optymistą względem potencjału sportowego kadry. Wielu z piłkarzy, którymi mieliśmy utrzymać się spokojnie w Ekstraklasie miałaby/ będzie miała problemy w 1.lidze.