Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.05.2022, 10:26
Jak mamy zrobic awans to od razu bo będzie kasa z c+ za ostatni sezon w ekstraklasie, będzie jeszcze energia i chęci kibiców, włodarzy, może sponsorów by szybko wrócić. Jeśli tego nie zrobimy od razu to możemy zakotwiczyć się w 1 lidze na dłużej.
Odpowiedz cytując