Temat
:
Wisła Kraków w 1 lidze. Kto zostanie,a kto odejdzie?
Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
10
17.05.2022, 10:26
Jak mamy zrobic awans to od razu bo będzie kasa z c+ za ostatni sezon w ekstraklasie, będzie jeszcze energia i chęci kibiców, włodarzy, może sponsorów by szybko wrócić. Jeśli tego nie zrobimy od razu to możemy zakotwiczyć się w 1 lidze na dłużej.
Skawa Wadowice
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Skawa Wadowice
Znajdź inne posty napisane przez Skawa Wadowice