Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 17.05.2022, 08:17
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Niestety Jerzy "0.89" Brzeczek zostaje. Pewnie do wrzesnia wtedy sie zorientuja, ze trzeba go wywalic.
i bedzie zaskoczenie ze facet prowadzil Wisle i nei ma zadnego postepu nei ma tego postepu dalej.
Nie wiem o czym majaczysz, bo żadnego postępu być nie może. Na pierwszą ligę będzie zupełnie inny zespół złożony z tańszych zawodników. Nie ma mowy o żadnej ciągłości z tym co było, będzie budowa od zera.
Zostaną pewnie młodzi, może Sadlok, może żal im będzie Fazlagicia darmo puścić, do tego będą musieli ściągnąć nowych piłkarzy z doświadczeniem pierwszoligowym. Startujemy od zera, co zresztą nie jest jakimś wielkim problemem bo nasz skład to szrotowisko.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.05.2022 o godz. 08:23.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując