Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 17.05.2022, 05:52
Niestety Jerzy "0.89" Brzeczek zostaje. Pewnie do wrzesnia wtedy sie zorientuja, ze trzeba go wywalic.
i bedzie zaskoczenie ze facet prowadzil Wisle i nei ma zadnego postepu nei ma tego postepu dalej.
Odpowiedz cytując