Temat
:
Wisła Kraków w 1 lidze. Kto zostanie,a kto odejdzie?
Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
Od: 08.2005
Offline
#
94
17.05.2022, 05:52
Niestety Jerzy "0.89" Brzeczek zostaje. Pewnie do wrzesnia wtedy sie zorientuja, ze trzeba go wywalic.
i bedzie zaskoczenie ze facet prowadzil Wisle i nei ma zadnego postepu nei ma tego postepu dalej.
bódyń
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bódyń
Znajdź inne posty napisane przez bódyń