|
Czyli wczoraj coś bełkotał i płakał w internecie, a dziś ura bura plotkują nieżyczliwi i interesowni dziennikarze, a my siadamy do kolejnego formatu i hard resetu.
Dokładnie tak, jak się spodziewałem.
Jadczak i Miga już przeprosili za spadek?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|