MaLk napisał(a):

|
Prezes pracuje nad koncepcją przyszłego sezonu. Proszę nie przeszkadzać.
|
Budżet uratujemy, wygrywając PJS w 1. lidze oraz sprzedając licencję na transmisję tekstową z meczów wislaportal.
Jest też apel do kibiców Wisły, żeby zakładali spółki, możliwie duże, które mogłyby sponsorować klub. Reszta kupuje karnety, Jarek po powrocie z wakacji zrobi licznik na tt.
I gotowe.