Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#365
Stary 16.05.2022, 15:18
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nic mnie tak nie wkurza jak "krwawiące oczy" jebanych krakowskich estetów. Przez takie podejście lecimy z ligi, bo ważne żeby mnóstwo podań wymienić i grać krakowską piłkę...
Nie zapominaj o Wiślackim DNA i szacunku do legend

Oczy Krakowskich estetów będą też przyczyną wielkiego zderzenia z rzeczywistością w 1 lidzie. Już widzę jak nasi włodarze szykują się na ładną dla oka ofensywną piłkę
Odpowiedz cytując