wolfy napisał(a):

|
Nic mnie tak nie wkurza jak "krwawiące oczy" jebanych krakowskich estetów. Przez takie podejście lecimy z ligi, bo ważne żeby mnóstwo podań wymienić i grać krakowską piłkę...
|
Nie zapominaj o Wiślackim DNA i szacunku do legend
Oczy Krakowskich estetów będą też przyczyną wielkiego zderzenia z rzeczywistością w 1 lidzie. Już widzę jak nasi włodarze szykują się na ładną dla oka ofensywną piłkę
