Elendil napisał(a):

|
w tym zespole byli kopacze, było (no, póki co nadal jest) nawet kilku sensownych piłkarzy, ale nie było jednego - drużyny. Dlatego taka Stal była w stanie się utrzymać, bo słabość sportową nadrabiali zapieprzaniem. U nas ani jakości, ani zapieprzu.
|
Tak na miano zawodowego piłkarza zasługuje Poletanovic i GIO reszta to dno dna. Jeśli mają choć trochę oleju w głowie to uciekną stąd jak najszybciej.