Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27746
Stary 16.05.2022, 14:40
Elendil napisał(a):Wyświetl post
w tym zespole byli kopacze, było (no, póki co nadal jest) nawet kilku sensownych piłkarzy, ale nie było jednego - drużyny. Dlatego taka Stal była w stanie się utrzymać, bo słabość sportową nadrabiali zapieprzaniem. U nas ani jakości, ani zapieprzu.
Tak na miano zawodowego piłkarza zasługuje Poletanovic i GIO reszta to dno dna. Jeśli mają choć trochę oleju w głowie to uciekną stąd jak najszybciej.
Odpowiedz cytując