Wyświetl pojedynczy post
kowalkowskij
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2250
Stary 16.05.2022, 14:24
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Ja pamiętam konferencję p. Kwietnia gdzie powiedział, że po analizie sytuacji przez jego ludzi niestety nie da rady. Za dużo długów, za duży bałagan ...

Macie jakieś info o tym dwukrotnym pogonieniu, czy to taka plotka-miejska?
To było po rozmowach z TS. Potem były jeszcze dwa spotkania z Trio. Kto wie, ten wie...
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując