tomytom napisał(a):

Ja pamiętam konferencję p. Kwietnia gdzie powiedział, że po analizie sytuacji przez jego ludzi niestety nie da rady. Za dużo długów, za duży bałagan ...
Macie jakieś info o tym dwukrotnym pogonieniu, czy to taka plotka-miejska?
|
To było po rozmowach z TS. Potem były jeszcze dwa spotkania z Trio. Kto wie, ten wie...