Drozd napisał(a):

|
No właśnie nic. Opowiadali mu że będzie walczyło puchary, a okazało się, że został najlepszym strzelcem, jako stoper.
|
Biedny Michaś. Naopowiadali mu, że o puchary będzie walczył, a tu się okazało, że co najwyżej na 1 ligę się nadaje on i cała ta zgraja.