|
Brzęczek nie jest sednem problemu, więc nie róbcie z niego kozła ofiarnego. W pierwszej kolejności konsekwencje musi ponieć Dawid B. Następnie Kuba musi zrozumieć, że trzeba do pionu sportowego zatrudnić kogoś z doświadczeniem i umiejętnościami, a nie po znajomości. I niech sobie ten Brzęczek buduje i trenuje następny sezon, tutaj zastał drużynę już kompletnie rozbitą mentalnie, człapiącą po boisku i niewiedzącą co grać. Tylko jeśli w następnym sezonie by mu się nie powiodło, można by stwierdzić, że się do tego nie nadaje.
|