Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2244
Stary 16.05.2022, 13:26
jakieś konkrety co do "planu Leśniodorskiego" poza frazesami, że "na Wiśle da się zarobić"?

Obawiam się, że Kuba woli siedzieć w niższych ligach ze swoimi ludźmi, niż walczyć w ekstraklasie z ludźmi kompetentymi, ale obcymi. A to będzie nas kosztować dryfowanie w piłkarskim niebycie przez długi czas...
Odpowiedz cytując