aNouc napisał(a):

|
Współwłaściciel Wisły, Bałaziński kilka minut temu powiedział w radio RMF FM, że zarząd klubu chce pozostawić Brzęczka na stanowisku trenera Wisły.
|
No to już wiemy, że skoro Buzzer nie poleci bo taka jest wola zarządu, to tym bardziej nie poleci zarząd. Także Dawidek będzie mógł przy aprobacie swojego brata bawić się dalej w zarządzanie klubem.