Wyświetl pojedynczy post
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27742
Stary 16.05.2022, 12:27
Michale Frydrychu, ja też w to nie wierzę, ale swoimi poczynaniami doprowadziliście do upadku Wisły. Właściciele mają swoje za uszami, trener również, ale Wy - piłkarze, też daliście dupy po całości. Grając bez trenera i nie mając na plecach Królewskiego, Blaszczykowskiego, Jażdzyńskiego i Balazinskiego powinniście zdobyć więcej punktów, a nie prawie tyle samo ile Termalika, w której piłkarze zarabiają 3 razy mniej od Was, w Wiśle.
Odpowiedz cytując