"Spadek najwięcej będzie kosztować Jakuba Błaszczykowskiego. To on chwycił mocniej za stery i to on decydował w ostatnim czasie o obsadzie kluczowych stanowisk w klubie.
Otoczył się swoimi ludźmi. Brat za sterami zarządu, wujek rządzący drużyną. Za budowę akademii odpowiedzialny jest Krzysztof Kołaczyk, który kiedyś wspólnie z Brzęczkiem i Błaszczykowskim ratował Raków. Maciej Bałaziński to też człowiek, który z Kubą zna się od lat, dziś w Wiśle jest wiceprezesem. Kuba chciał mieć wokół siebie ludzi, którym ufa, których zna doskonale. Liczył, że taki układ pchnie klub do przodu, ale zazwyczaj jest inaczej. Trudno się rozwijać, jeśli nie opuszczasz swojej strefy komfortu. W takiej sytuacji możesz nie dostrzec zagrożenia. Albo zobaczysz je za późno."
https://sport.tvp.pl/60195426/pko-ek...u-wisly-krakow