|
Senior Member
Offline
|
#2231

16.05.2022, 11:57
|
Cytat:
|
Właściciele Wisły przekazali, że klub czeka głęboka restrukturyzacja. Na początek spotkanie z Brzęczkiem i dyskusja o sztabie szkoleniowym. Potem rozmowa o tym, którzy piłkarze zostają. Na koniec negocjacje z miastem w sprawie wynajmu stadionu przy Reymonta na rozgrywki w 1. lidze.
|
- radio RMF FM
|
|