Wyświetl pojedynczy post
gizmo
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2229
Stary 16.05.2022, 11:37
Gdyby nie Kuba to Wisła spadłaby do IV ligi. To jest fakt nie opinia.
Rok temu uratował nas Zibi bo z ligi spadały tylko 2 drużyny. Fakt nie opinia.
W tym sezonie wiadomo było, że spadną 3 drużyny. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko no i nie dali rady. Niestety fakt.

Podejrzewam, że Brzęczek zostanie, Dawid również.

Potrzebujemy więcej Polaków w składzie, którzy będą utożsamiać się z Klubem.

Lepiej pograć w I lidze 2 sezony i zbudować zespół, sztab szkoleniowy. Niż wrócić za rok i ponownie spaść.
Odpowiedz cytując