|
Gdyby nie Kuba to Wisła spadłaby do IV ligi. To jest fakt nie opinia.
Rok temu uratował nas Zibi bo z ligi spadały tylko 2 drużyny. Fakt nie opinia.
W tym sezonie wiadomo było, że spadną 3 drużyny. Wiedzieliśmy, że będzie ciężko no i nie dali rady. Niestety fakt.
Podejrzewam, że Brzęczek zostanie, Dawid również.
Potrzebujemy więcej Polaków w składzie, którzy będą utożsamiać się z Klubem.
Lepiej pograć w I lidze 2 sezony i zbudować zespół, sztab szkoleniowy. Niż wrócić za rok i ponownie spaść.
|