Temat
:
Dlaczego? Czyli anatomia klęski
Wyświetl pojedynczy post
ramzes190
Senior Member
Od: 09.2014
Offline
#
354
16.05.2022, 10:11
Uryga to w ogóle majstarsztyk. Zagrał on cos u nas w ogóle? Ile zapłaciliśmy kasy temu pozorantowi za kontuzje na wakacjach?
ramzes190
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ramzes190
Znajdź inne posty napisane przez ramzes190