Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2225
Stary 16.05.2022, 09:37
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Ale co niby mają wrzucać?
Lepiej jest czasem przemilczeć dzień lub dwa niż się odezwać minutę za wcześnie (czego np. Królewski nie rozumie).
Jak tak zapytales, zaczalem sie zastanawiac. Moze to milczenie rzeczywiscie ma uzasadnienie.

Choc z drugiej strony dla wielu kibicow to najmocniejszy cios w ich wislackim zyciu. Moze jakis sygnal: bierzemy odpowiedzialnosc, zaczynamy dzialac. Jasne, frazesy, ale milczenie to takze komunikat. Tym bardziej ze Jazdzynski i Krolewski juz odnosili sie na prywatnych kontach.

Ale pewnie inna bedzie perspektywa kazdego kibica, wiec lepiej te kwestie zamknac.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując