kowalkowskij napisał(a):

|
Grzegorz Mielcarski (choć będzie ciężko, bo dwa razy odmówił).
|
A po co miałby tutaj przychodzić? Wisła to klub oparty na wiecznym poklepywaniu się po chujach i mówienie sobie jak wszystko jest wspaniałe i jak wszyscy szanujemy nasze legendy.
Żaden szanujący się i doświadczony dyrektor sportowy tu nie przyjdzie. Tak samo jak trener czy piłkarz.