Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2223
Stary 16.05.2022, 09:26
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Grzegorz Mielcarski (choć będzie ciężko, bo dwa razy odmówił).
A po co miałby tutaj przychodzić? Wisła to klub oparty na wiecznym poklepywaniu się po chujach i mówienie sobie jak wszystko jest wspaniałe i jak wszyscy szanujemy nasze legendy.

Żaden szanujący się i doświadczony dyrektor sportowy tu nie przyjdzie. Tak samo jak trener czy piłkarz.
Odpowiedz cytując