Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.05.2022, 09:15
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Rozwiązaniem tej sytuacji byłoby wykupienie z klubu Kuby, pytanie czy jest to możliwe. Sferę komercyjną biznesu myślę, że Jażdżyński jest w stanie pociągnąć sam, Królewski może dalej robić wrzutki na Twiterze i robić szum.
Potrzeba specjalisty na niwie czysto sportowej, ale takiego, który dostanie trochę władzy i zaufania. Obawiam się, że w obecnym układzie nie jest to możliwe do zrealizowania.
A w mojej ocenie Trio zwyczajnie jako właściciele mogą funkcjonować, jednak zadania ich powinny się kończyć na tym by zadbać o budżet, spiąć kasę, utrzymywać relacje ze sponsorami.
Do zarządzania MUSZĄ zatrudnić PREZESA przez duże P, kogoś kto ogarnia zarządzanie klubem sportowym.
Jak to zrozumieją i tak uczynią to zrobią to dla dobra Wisły.
Jedyna kwestia to kogo zatrudnić Macie jakieś pomysły Kto mógłby realnie objąć stanowisko Prezesa i zarządzać klubem, stworzyć struktury, wybrać dyrektora sportowego, itd itp? Kogoś kto zna rynek, zarządzał już klubem, zna środowisko, mógłby kogoś polecić na dyr sportowego itd
Wasze typy...
Odpowiedz cytując