|
Z szacunku dla zmarłego Smoka- śp. Stanisława Sękiewicza czy śp. Julii Kmiecik nie wyobrażam sobie żeby nie było mnie na ostatnim meczu w Ekstraklasie.
Biorę jeszcze znajomych, którzy ostatni raz byli na stadionie przed koronawirusem, trzeba godnie pożegnać się, bo nie wiadomo kiedy znowu wrócimy.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 16.05.2022 o godz. 10:21.
|