Szneka napisał(a):

|
Masz rację.to miałem na myśli. Jeśli mamy kasę w klubie trzeba szkielet zostawić a więc Biegański Frydrych Colley Poletanovic Fernandez Plewka .Marzy mi się jeszcze Citaiszwili lub Manu ale to i tak za dużo szczęścia by było.
|
Po wczorajszym meczu to ja Manu już nigdy więcej w koszulce Wisły oglądać nie chcę. Leser i nierób. Transfer idealnie podsumowujący tą degrengoladę.