Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 16.05.2022, 09:05
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Masz rację.to miałem na myśli. Jeśli mamy kasę w klubie trzeba szkielet zostawić a więc Biegański Frydrych Colley Poletanovic Fernandez Plewka .Marzy mi się jeszcze Citaiszwili lub Manu ale to i tak za dużo szczęścia by było.
Po wczorajszym meczu to ja Manu już nigdy więcej w koszulce Wisły oglądać nie chcę. Leser i nierób. Transfer idealnie podsumowujący tą degrengoladę.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując