Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 16.05.2022, 08:21
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Kilku może się zgodzić na obniżki, pytanie czy taki Kuvejlić poradziłby sobie w pierwszej lidze? Ale czeski zaciąg, Saviciów etc. na bank pożegnamy.
Savic akurat na tle drużyny i tego co prezentował za Guli rozegrał się co nie zmienia faktu, że ktokolwiek zostanie czy ktokolwiek odejdzie to i tak jeden uj....

Odpowiedz cytując