wolfy napisał(a):

|
Kilku może się zgodzić na obniżki, pytanie czy taki Kuvejlić poradziłby sobie w pierwszej lidze? Ale czeski zaciąg, Saviciów etc. na bank pożegnamy.
|
Savic akurat na tle drużyny i tego co prezentował za Guli rozegrał się co nie zmienia faktu, że ktokolwiek zostanie czy ktokolwiek odejdzie to i tak jeden uj....