Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#551
Stary 16.05.2022, 07:58
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Skowronek miał lepszy bilans bo miał lepszych grajków, od jego czasu sukcesywnie się staczamy sportowo a Brzęczek to już gra największym międzynarodowym szrotem.
Wydaje mi się że najgorszy jakościowo skład miał Hybala, Gula/Brzęczek zaraz po. Generalnie jednak bardziej od trenerów zawodził skład. W tym sezonie nie mieliśmy poza Yeboahem/Gio zawodników ofensywnych. Nie było kogoś kto potrafiłby strzelić gola. Najlepszym strzelcem jest Frydrych...
Zamiast tę lukę zapełnić to my wywaliliśmy pół bańki na Fazlagicia i to po odejściu najlepszego zawodnika ofensywnego zespołu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.05.2022 o godz. 09:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując