Dive Pirate napisał(a):

|
Skowronek miał lepszy bilans bo miał lepszych grajków, od jego czasu sukcesywnie się staczamy sportowo a Brzęczek to już gra największym międzynarodowym szrotem.
|
Wydaje mi się że najgorszy jakościowo skład miał Hybala, Gula/Brzęczek zaraz po. Generalnie jednak bardziej od trenerów zawodził skład. W tym sezonie nie mieliśmy poza Yeboahem/Gio zawodników ofensywnych. Nie było kogoś kto potrafiłby strzelić gola. Najlepszym strzelcem jest Frydrych...
Zamiast tę lukę zapełnić to my wywaliliśmy pół bańki na Fazlagicia i to po odejściu najlepszego zawodnika ofensywnego zespołu.